Artykuły

Sparing z liderem zaplecza Ekstraklasy

piątek, 12/02/2021

W sobotę o 13:00 w Sanoku biało-niebiescy rozegrają kolejny sparing. Podopieczni trenera Daniela Myśliwca zmierzą się z liderem zaplecza Ekstraklasy Bruk-Bet Termaliką Nieciecza.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza po rundzie jesiennej zajmuje pierwszą pozycję w tabeli Fortuna I ligi z 42 punktami na koncie. Podopieczni trenera Mariusza Lewandowskiego na 17 rozegranych meczów 13 wygrali, 3 zremisowali i jeden przegrali. Na uwagę zasługuje zwłaszcza bilans bramkowy naszych jutrzejszych rywali – 30 bramek strzelonych i tylko 8 straconych. Drużyna z Niecieczy wróciła do treningów 12 stycznia. Do tej pory rozegrała cztery sparingi – z Cracovią (przegrana 0-2), Wisłą Kraków (porażka 1-2), Puszczą Niepołomice (wygrana 2-0) i GKS-em Tychy (przegrana 0-2).

Stal Rzeszów kontynuuje swoje przygotowania do sezonu, który ma wystartować już za dwa tygodnie. Będzie to kolejny tej zimy, po Górniku Łęczna, Radomiaku Radom i Sandecji Nowy Sącz, przeciwnik z Fortuna I ligi. Wczoraj do biało-niebieskich dołączył oficjalnie Jakub Szczypek, który trenował ze Stalą Rzeszów od początku okresu przygotowawczego. Jutrzejszy sparing z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza zostanie rozegrany o 13:00 w Sanoku.

Najnowsze aktualności