Wszystkie aktualności

Stal Rzeszów wprowadza maski w klubowych barwach!

czwartek, 16/04/2020

Stal Rzeszów wprowadza do sprzedaży wysokiej jakości maseczki ochronne wielokrotnego użytku. Każda z nich będzie miała klubowe, biało-niebieskie barwy.

Od 16 kwietnia w Polsce wprowadzono obowiązek noszenia w miejscach publicznych maseczek chroniących przed zarażaniem koronawirusem. Stal Rzeszów zaprezentowała kolekcję maseczek w klubowych barwach.

Maseczki, z uwagi na obłożenie w szwalni, dostępne będą w najbliższym tygodniu, jednak już teraz możecie je zakupić w klubowym sklepie internetowym Stali Rzeszów.

Jest to wysokiej jakości maseczka ochronna wielokrotnego użytku o dwuwarstwowej konstrukcji, z kieszenią umożliwiającą jej używanie z filtrem lub bez – w zależności od potrzeb. Zakrywa usta, nos i brodę, zwiększając Twoje bezpieczeństwo. Dla komfortu noszenia i lepszego przylegania do twarzy, mocowanie po obu stronach wykonano z gumki.

Wewnętrzna warstwa maseczki wykonana jest z przyjemnej w dotyku, najwyższej jakości bawełny (160-180 g/m2), produkowanej na potrzeby branży medycznej, posiadającej certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100 IW00028IW. Dodatkowo pełni ona funkcję kieszeni na filtr. Zewnętrzna warstwa: oddychający, perforowany mikropoliester.

Rozmiar: uniwersalny

Filtr: jednorazowy filtr wykonany z najwyższej jakości trzywarstwowej włókniny polipropylenowej (typu wigofil), posiadającej certyfikat jakości OEKO TEX. Niska gramatura (25 g/m2) zapewnia komfort oddychania, jednocześnie zatrzymuje wilgoć na zewnętrznej stronie powłoki. Używanie filtra wzmacnia poziom ochrony.

Najnowsze aktualności