Wszystkie aktualności

Wygrana w sparingu z ŁKS-em Łódź

sobota, 25/06/2022

Stal Rzeszów pokonała ŁKS Łódź 1-0 w pierwszym sobotnim sparingu. Bramkę na wagę zwycięstwa dla biało-niebieskich zdobył Andreja Prokić w 59. minucie meczu.

ŁKS Łódź – Stal Rzeszów 0-1 (0-0)

0-1 Andreja Prokić (59′)

Stal Rzeszów: Przemysław Pęksa (60′ Wiktor Kaczorowski) – Dominik Marczuk, Łukasz Góra, Bartłomiej Poczobut, Piotr Głowacki – Krzysztof Danielewicz, Bartosz Wolski, Kacper Sadłocha – Damian Michalik, Patryk Małecki, Andreja Prokić.

ŁKS Łódź: Dawid Arndt – Kamil Dankowski, Maciej Dąbrowski, Nacho Monsalve, Bartosz Szeliga – Pirulo, Władysław Ochronczuk, Michał Trąbka, Mateusz Kowalczyk, Bartosz Biel – Nelson Balongo.

(II połowa) Michał Kołba – Marcel Wszołek, Mieszko Lorenc, Dieter Reynders (70 Oskar Koprowski), Adam Marciniak, Jan Kuźma, Dawid Kort, Damian Nowacki, Javi Moreno, Kelechukwu Ibe-Torti (85 Jakub Romanowicz), Piotr Janczukowicz.

O 14:00, także w Woli Chorzelowskiej, rozegramy drugi dzisiejszy sparing. Rywalem biało-niebieskich będzie Garbarnia Kraków.