Wszystkie aktualności

Biało-niebieska, czyli jak sponsorzy Stali Rzeszów wspierają lokalną społeczność – Sagitum S.A

wtorek, 14/04/2020

Firma Sagitum S.A. to kolejny sponsor Stali Rzeszów, który gości w naszym nowym cyklu pt. „Biało-niebieska”, mającym na celu pokazać szerzej, jak firmy oddziałują na lokalną społeczność, dbają o środowisko naszego ukochanego Podkarpacia i jakie z działań prospołecznych realizują, by nie tylko świadczyć usługi na najwyższym poziomie, ale także zadbać o swoje otoczenie.

Sagitum S.A. świadczy szeroko pojęte usługi w zakresie informatyki oraz konsultingu biznesowo-technologicznego. Misją firmy jest dostarczanie klientom wartości ekonomicznej, jednocześnie poprawiając wyniki ich działalności. Sagitum S.A. skupia się również na wspieraniu nie tylko samych klientów firmy, ale i całej społeczności, którą razem ze Stalą Rzeszów i innymi jej partnerami i tysiącami kibiców współtworzy.

Staramy się angażować w działalność społeczną na miarę swoich możliwości. Ponieważ wiceprezes zarządu czynnie gra w piłkę a prokurent jest jej fanem, ten sport jest nam bardzo bliski. Dlatego zdecydowaliśmy się na wspieranie profesjonalnie zarządzanego klubu z naszego miasta jakim jest Stal Rzeszów. Dodatkowo, chcąc przekazać społeczności lokalnej coś więcej niż pieniądze, zaangażowaliśmy się w działania edukacyjne dla młodzieży z SMS Stal Rzeszów. Prowadzimy tam zajęcia z informatykimówi Piotr Kaczmarczyk, prezes zarządu Sagitum S.A.

Sponsor Stali Rzeszów wiedzę dotyczącą informatyki przekazuje bezpłatnie także innym podmiotom.

W odniesieniu do popularyzacji wiedzy na temat rozwiązań informatycznych, już prawie od roku prowadzimy bezpłatne warsztaty z tego zakresu. Aktualnie zmieniliśmy ich formę na webinary. Wydarzenia te są bezpłatne nie tylko dla naszych klientów. Chcemy dzielić się posiadaną przez naszych specjalistów wiedzą z biznesem, który tego potrzebuje. Tym bardziej w tak trudnym dla przedsiębiorców czasie wyjaśnia Kaczmarczyk.

Sagitum S.A posiada niezwykle bogatą ofertę z zakresu rozwiązań informatycznych, które przydają się zwłaszcza w trakcie aktualnej sytuacji na świecie.

Nasza firma posiada bardzo szerokie portfolio produktów oraz usług. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wszystkie rozwiązania jakich potrzebują – od sprzętu teleinformatycznego po zaawansowane usługi analityczne. W aktualnej sytuacji klienci najbardziej potrzebują bezpiecznych narzędzi do pracy zdalnej oraz rozwiązań wspomagających przebieg procesów biznesowych, które posiadamy w swojej oferciedodaje prezes zarządu Sagitum S.A.

Firma z Podkarpacia angażuje się także w pomoc lokalnej społeczności oraz przekazywanie wiedzy z zakresu gospodarki oraz zarządzania firmą.

– Pierwszą rzeczą, jaka możemy się pochwalić, to wsparcie finansowe dla Szpitala im. Świętego Michała Archanioła w ramach akcji „Działamy Razem”. Stanęliśmy w niej w jednym rzędzie z innymi sponsorami Stali Rzeszów, takimi jak hotel Blue Diamond czy sponsor główny Klubu firma Fibrain. Co bardzo nas cieszy, do tej akcji dołączyli też inni przedsiębiorcy z Podkarpacia. W czasie ostatnich dwóch tygodni przeprowadziliśmy również szereg wywiadów, które mają na celu przekazanie ciekawej wiedzy. Poruszamy w nich tematy gospodarcze, czy chociażby kwestię zarządzania w kryzysie. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z całą listą wywiadówzakończył Piotr Kaczmarczyk.

Gościem jednego z wywiadów była także Dyrektor Szkoły Mistrzostwa Sportowego Stal Rzeszów Ewelina Greszczuk-Sokół.

Powiązane artykuły

Najnowsze aktualności