Artykuły

Trwa rekrutacja do SMS Stal Rzeszów!

środa, 22/04/2020

Przypominamy, że do 30 kwietnia trwa nabór na rok szkolny 2020/2021 w Szkole Mistrzostwa Sportowego Stal Rzeszów.

Autor tekstu: Sebastian Chyl

Do zakończenia rekrutacji na nowy rok szkolny pozostało 8 dni. O aktualnych szczegółach mówiła w podcaście Inside Stal dyrektor szkoły Ewelina Greszczuk-Sokół – Nie we wszystkich rocznikach są jeszcze wolne miejsca. Chcemy na pewno utworzyć dodatkową klasę 4, a także w przypadku większego zainteresowania również 6. Ponadto chcielibyśmy włączyć nowych uczniów do klasy 5 i 7 Szkoły Podstawowej, oraz 1 Liceum Ogólnokształcącego.

Jak w momencie trwania rządowych obostrzeń mogą ze szkolną administracją kontaktować się rodzice? – Od początku informowaliśmy, że rekrutacja będzie odbywała się drogą zdalną i taką formę podtrzymujemy do końca kwietnia. Wystarczy pobrać podanie z naszej strony internetowej, wypełnić, a następnie zeskanować i wysłać na naszą pocztę elektroniczną. Jeśli nie posiadamy skanera, to akceptujemy również zdjęcie zrobione telefonem komórkowym. Ważne, aby była widoczna zgoda wraz z podpisem na wykorzystanie wszelkich danych osobowych – wyjaśniła Ewelina Greszczuk-Sokół.

Władze Szkoły Mistrzostwa Sportowego nie ukrywają, że w niedalekiej przyszłości placówka rozwinie się pod względem infrastruktury – Mamy piękny plan budowy szkoły wraz z całym sportowym zapleczem. Cały czas trwają rozmowy różnych podmiotów. Jest to duże przedsięwzięcie i wymaga zaangażowania wielu osób, w tym także władz miasta i Ministerstwa Edukacji Narodowej. W przyszłym roku na pewno się do nowego obiektu nie przeniesiemy, ale jak już postawimy fundamenty, to wszystkich o tym poinformujemy – zakończyła dyrektor Ewelina Greszczuk-Sokół

Autor tekstu: Sebastian Chyl

Powiązane artykuły

Najnowsze aktualności