Artykuły

Wypowiedzi zawodników po meczu Stal Rzeszów – Górnik Polkowice

sobota, 07/03/2020

Po zakończeniu spotkania pomiędzy Stalą Rzeszów i Górnikiem Polkowice o swoich odczuciach na temat meczu opowiedzieli nam Robert Trznadel oraz Patryk Mucha.

Autor zdjęć: Krzysztof Krupa
Autor tekstu: Sebastian Chyl

Robert Trznadel (obrońca Stali Rzeszów) – Rezultat nas martwi. Graliśmy przed własnymi kibicami i chcieliśmy odnieść dla nich zwycięstwo. Niestety ta sztuka nam się nie udała. Pierwsza połowa była moim zdaniem najsłabszą w tym sezonie. W drugiej za wszelką cenę chcieliśmy odwrócić losy spotkania. Strzeliliśmy kontaktową bramkę i głęboko wierzyliśmy, że uda nam się co najmniej zremisować. Niestety musimy przełknąć gorycz porażki. Na pewno nie załamujemy się. Chcemy dalej ciężko pracować i spróbujemy przerwać złą passę za tydzień w Toruniu.

Patryk Mucha (pomocnik Górnika Polkowice) – Myślę, że od początku mieliśmy pełną kontrolę nad tym spotkaniem i udało nam się zrealizować przedmeczowe założenia. Co prawda w ostatnim kwadransie Stal nas mocniej przycisnęła, ale udało nam się dowieźć zwycięski wynik do końca. Drużyna z Rzeszowa jest niewygodnym rywalem, więc trzy punkty podwójnie nas cieszą. Chcemy naszą postawą na boisku zapewnić sobie szybkie utrzymanie, a jeśli dzięki naszej dobrej grze nadarzy się okazja powalczyć o coś więcej, to zrobimy wszystko, aby ją wykorzystać.

Autor zdjęć: Krzysztof Krupa
Autor tekstu: Sebastian Chyl

Dotyczy meczu

Stadion Miejski "Stal"
II Liga 2019/2020

1:2

Powiązane artykuły

Najnowsze aktualności