Artykuły

Uzupełniony dział historyczny na 45-lecie Pucharu Polski!

niedziela, 03/05/2020

Na 45-lecie zdobycia przez Stal Rzeszów Pucharu Polski, zaktualizowaliśmy, dzięki materiałom Pana Romana Stachowicza, dział historyczny.

Autor tekstu: Michał Mryczko

Przez cały ostatni tydzień prezentowaliśmy, dzięki pomocy i uprzejmości Pana Romana Stachowicza, z którego kronik korzystaliśmy, materiały dotyczące zwycięstwa Stali Rzeszów w Pucharze Polski 1974/1975. Teraz oddajemy do dyspozycji Kibiców zaktualizowany dział historyczny na naszej stronie internetowej.

W dziale historycznym można od dzisiaj znaleźć drogę Stali Rzeszów do zwycięstwa w Pucharze Polski oraz przygodę biało-niebieskich w europejskich pucharach. Tak opracowanie, jak i relacje z meczów wraz z innymi, szczegółowymi danymi, pochodzą z kronik Pana Romana Stachowicza. Dodatkowo uzupełniliśmy je materiały audio i wideo dotyczące tych wydarzeń, w tym m. in reportaż radiowy red. Bartłomieja Wisza z Polskiego Radia Rzeszów pt. „Stalowy Puchar”, bramki z meczu Wrexham w PZP czy podcasty, które nagrali nasi kibice z okazji 45-lecia zdobycia PP.

Uwaga! Aby wejść w dziale historycznym w szczegółowe relacje z meczów, należy kliknąć na hiperłącze załączone do wyniku danego spotkania.

Co przygotowała dla Kibiców nasza redakcja przez cały poprzedni tydzień poświęcony Pucharowi Polski 1974/1975?

Artykuły:

DROGA DO FINAŁU

Z OBOZU RYWALA

ZAPOWIEDŹ

WYPOWIEDZI PRZEDMECZOWE

RELACJA Z MECZU

WYPOWIEDZI PO MECZU

GALERIA ZDJĘĆ

PRASA O ZWYCIĘSTWIE STALI RZESZÓW

WSPÓŁCZESNE MATERIAŁY DOTYCZĄCE WYGRANEJ STALI W PP

SYLWETKI PIŁKARZY STALI, KTÓRZY ZDOBYLI PUCHAR POLSKI

Podcasty:

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy udostępnili nam swoje materiały i zezwolili na ich publikację na stronie internetowej. W szczególności dziękujemy Panom Romanowi Stachowiczowi, Pawłowi Jarochowiczowi i Zdzisławowi Napieraczowi.

Autor tekstu: Michał Mryczko

Najnowsze aktualności